Know more. Grow more. Do more.

Aktuality

23.02.2017

Máme pro Vás opět nabídku workshopů, Teacher Talent Academy a také tip na zajímavou konferenci. Na jaře se opět budou konat páteční podvečerní workshopy v TLC, zaměříme se vždy na nějaký konkrétní problém týkající se metodiky výuky cizích jazyků. Termíny workshopů jsou 17. 3., 21. 4. a 2. 6., vždy od 16:00 do 18:30.

Dále plánujeme další Teacher Talent Academy. Modul 1 je zaměřen zejména na posuzování úrovní dle evropského referenčního rámce, jejich deskriptory a samozřejmě také na praktické použití při hodnocení studentů. Tento modul je určen zejména našim novým a méně zkušeným lektorům. Teacher Talent Academy se uskuteční v sobotu 13. 5. 2017 v TLC od 9:00 do 15:30.

Termíny se ještě mohou změnit, ale o všech změnách budete včas informováni a na všechny akce vám přijde pozvánka emailem.

V sobotu 8. dubna se bude v Brně konat výroční dvacátá konference angličtinářů, kterou pořádá JŠ PARK. Konference proběhne v prostorách Mendelovy univerzity a těšit se můžete na hvězdné přednášející; Christinu Latham-Koenig a Jeremy Harmera, mnoho zajímavých seminářů, nabídky všech významných nakladatelů, tradiční tombolu o skvělé ceny, oblíbenou školní kavárnu a tentokrát také na slavnostní odpolední raut.