Know more. Grow more. Do more.

Interní vzdělávání 

04.03.2016

Máme za sebou první z pátečních odpoledních seminářů určených pro naše lektory. Proběhl v plánovaném termínu v pátek 5. 2., jen čas se na přání ze strany lektorů trošku změnil. Začátek jsme posunuli na 16.00, aby se mohli zúčastnit i ti, kteří ještě v pátek odpoledne učí. Tato změna bude platit i pro další plánovaná páteční setkání.

„Premiéra“ se, myslím, zdařila. Věnovali jsme se teoreticky i prakticky hodinám zaměřeným na procvičování porozumění slyšenému, neboť „poslechy“ nepatří k těm úplně nejoblíbenějším aktivitám mezi studenty cizích jazyků. Prošli jsme metodické postupy vhodné pro takové hodiny, účastníci měli možnost vyzkoušet si teoretické poznatky při plánování ukázkové hodiny a také se podělit o své vlastní zkušenosti z praxe.

Všem lektorům, kteří za námi v pátek odpoledne přišli, bych ráda poděkovala za aktivní účast, a doufám, že si každý z našeho semináře odnesl alespoň pár nových poznatků.

Už teď se těším na naše další setkání, které je plánováno na pátek 1. 4. 2016. Tentokrát se zaměříme na to, jak opravovat chyby studentů a jak jim poskytovat zpětnou vazbu.    

Pokud máte jakékoliv připomínky, komentáře nebo tipy, sem s nimi. Budu ráda, pokud mně napíšete na sucha@tlc.cz.