Know more. Grow more. Do more.

TLC má nové logo!

20.01.2016

Vážení lektoři a lektorky, drazí přátelé,

rok 2015 byl pro TLC rokem zlomovým. Už delší dobu jsem přemýšlela o tom, jak se opět o něco víc přiblížit našim klientům a být pro ně srozumitelnější.  A právě z těchto úvah vzešlo rozhodnutí změnit název naší firmy.

Je tomu už 20 let, co jsem začala podnikat a budovat značku TLC. Ve svých začátcích se firma soustředila výhradně na jazykovou výuku, a tak její název logicky obsahoval slovo language. Za dvě dekády působení na českém trhu jsme ušli velký kus cesty a mnoho z vás ví, že už nejsme jen běžná jazyková škola, ale že se zabýváme i specializovanými jazykovými workshopy nebo školeními a tréninky pro rozvoj osobnosti. Tato skutečnost nás začátkem roku 2015 přivedla k závěru, že je na čase změnit název firmy tak, aby odrážel skutečné portfolio našich služeb. Nevzdali jsme se naší značky TLC. Pouze jsme oficiální název firmy rozšířili na TLC Trainings and Languages s.r.o.

Jistě chápete, že jsme nemohli zůstat pouze u změny názvu. Potřebujeme dát našim klientům výrazně najevo, že jsme profesionálním partnerem, který se tak umí i prezentovat. Z toho důvodu vzniklo po několika měsících práce a diskuzí nové logo a kompletní úprava corporate identity, které bych vám nyní ráda představila.

„Co na nové logo říkáte? Podívejte se na krátkou animaci naší nové firemní identity!“

TLC jste i vy! Proto doufám a věřím, že se vám naše nová tvář bude líbit a bude se vám s ní hezky pracovat.

Přeji vám úspěšný a šťastný start nového roku,

Vaše Táňa!