Know more. Grow more. Do more.

Aktuality

04.12.2018

Milé lektorky, milí lektoři, v listopadu jsme zahájili testování nového systému zapisování docházky, které by mělo co nejdříve nahradit „papírovou“ administrativu, jak docházky, tak měsíční souhrn činností, a tím i vám lektorům usnadnit práci. V současné době existují oba systémy současně, což může být trochu nepříjemné a matoucí, ale bohužel se nedá nic dělat, a všichni společně budeme muset toto testovací období nějak zvládnout. Samozřejmě se mohou vyskytnout nějaké problémy a nedostatky, takže vám předem děkuji za trpělivost. 

Aby bylo testování nového systému opravdu efektivní a vypovídající, je třeba, aby se účastnili všichni lektoři, což se bohužel neděje. Ještě jednou bych vás tedy ráda všechny poprosila, abyste dodržovali nová pravidla a respektovali naše požadavky (více v mém emailu z 26. 10. 2018). Jde o to, abyste pravidelně denně zapisovali kurzy a docházku buďto pomocí PC aplikace (www.tlcinfo.cz) nebo pomocí mobilní aplikace (m.tlcinfo.cz). Čím dříve vše otestujeme a odstraníme případné nedostatky, tím dříve vám odpadne papírování. Jeden zápis většinou trvá tak 30 sekund. Velkou výhodou je automaticky generovaný souhrn na konci měsíce, který vám bude zaslán mailem. Naši klienti jistě ocení, že budou mít nově přístup do našeho informačního systému. Budou mít možnost průběžně kontrolovat docházku studentů, rušení lekcí i obsah výuky. Proto je pravidelné zapisování ze strany vás lektorů nezbytné. 

Takže vás prosím, v nadcházejícím období pečlivě čtěte všechny moje maily týkající se nového systému zapisování docházky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo připomínky, určitě mi napište na sucha@tlc.cz. Budu vděčná za jakoukoliv zpětnou vazbu. Ještě jednou předem děkuji za trpělivost a za spolupráci.

Gábina