Know more. Grow more. Do more.

Aktuality

12.05.2018

Doufáme, že se s vámi potkáme na pikniku pro lektory, společném ukončení školního roku a přivítání léta. Tato akce se bude konat 14.6.2018 od 17 hod na Kraví hoře. Vzhledem k tomu, že jde o venkovní akci, konání bude závislé na počasí, budeme posílat potvrzující e-mail těsně před akcí. Zájem závazně potvrzujte na FB, mailem (recepce@tlc.cz) nebo osobně na recepci TLC. Piknikové deky s sebou. Občerstvení připravíme, ale určitě uvítáme i vlastní iniciativu a nějaké vlastnoručně vyrobené nebo sehnané dobroty.

 

 

Rádi bychom vás také upozornili, že TLC je certifikovaným testovacím centrem pro jazykové testy společnosti ETS Global a v tuto chvíli jsou vypsány termíny zkoušky TOEIC Listening and Reading (angličtina). Termíny testování jsou uvedeny na našich stránkách, na tomto odkazu: https://www.tlc.cz/zkousky-toeic/. Pokud by kdokoli z vás měl zájem zkoušku absolvovat, nabízíme tuto možnost a také zvýhodněné ceny za zkoušku a vystavení certifikátu. V této záležitosti se obracejte na Miriam Al Sharua, alsharua@tlc.cz.

Na 13.6.2018 odpoledne máme i vypsaný termín na zkoušku TFI (francouzština), která však není v rámci veřejného testování, proto není stránkách vidět, ale i tuto zkoušku můžete využít.

A na závěr bychom vám rádi připomněli, že recepce TLC bude během léta, tedy od 2. 7. do 31. 8. 2018 otevřena vždy od 7:30 do 16:00.