Know more. Grow more. Do more.

Aktuality

23.02.2018

Jaro můžete kromě krásných procházek do přírody a relaxaci věnovat také svému profesnímu rozvoji. V tom vám pomohou naše pravidelné workshopy, o nichž vás budeme včas informovat, a také různé zajímavé konference. 

17. března se v Praze koná konference Asociace jazykových škol, jejímž tématem jsou Moderní přístupy ve výuce jazyků 2018 (více informací naleznete zde). 

Ve stejný den, tj. 17. března, se bude v Brně konat konference Polygloti se nebiflují. Pokud vás zajímají nové a netradiční způsoby výuky anebo tipy na to, jak se naučit více jazyků, rozhodně si ji nenechte ujít. Více informací najdete zde

7. dubna se můžete v Brně zúčastnit již 22. konference JŠ Park s názvem The P.A.R.K. Conference, kde na vás čekají zajímavé semináře a workshopy (podrobnosti vizte na této adrese: konference JŠ Park). 

Na konci dubna se v Praze v hotelu Corinthia koná Eaquals konference (více info zde). Na všechny tyto konference můžete využít příspěvek 500 Kč na osobu a školní rok, který TLC poskytuje na různé vzdělávací aktivity, tak nás neváhejte kontaktovat.